Zostań czołgistą w sieci

Gry przeglądarkowe cieszą się coraz większą popularności. Gry online przeszły dużą rewolucję. Początkowo stanowiły proste aplikacje, które nie zachwycały ani rozbudowaną fabułą, ani zachwycającą grafiką i elementami wizualnymi. Coraz większa popularności grania przez Internet, która wynika głównie z łatwego dostępu i praktycznie całkowitej powszechności gier przeglądarkowych, pociągnęła za sobą rozwój rozgrywek, którymi możemy się cieszyć przez Internet. W dzisiejszych czasach, gry online nie ustępują niemal niczym tradycyjnym grom, które dystrybuowane są na nośnikach dvd.

Wśród gier przeglądarkowych, największym powodzeniem cieszą się gry wojenne online. Jednym z najgłośniejszych tytułów, który bije rekordy popularności jest wspaniały tytuł World of Tanks.
Gra przenosi amatora komputerowej rozrywki w czasy drugiej wojny światowej. Temat wydałby się oklepany, jednak producenci wprowadzili wiele innowacji, które znalazły uznanie wśród graczy. World of Tanks to gra strategiczna, w której wcielamy się w pilota czołgu bojowego. Zadaniem gracza będzie prowadzenie rozbudowanych kampanii wojennych i walka z innymi użytkownikami sieci, którzy również pilotują swoje maszyny wyposażone w gąsienice i ogromne lufy.

Symulator czołgu na www.valhalla.pl nie jest nowością fabularną wśród gier wojennych. Jednak World of Tanks wyróżnia się spośród innych tytułów. Innowacja polega przede wszystkim na samodzielnym pilotowaniu tylko jednej jednostki bojowej. Do tej pory, w większości tytułów, jakie królowały na rynku symulatorów czołgu, gracz miał za zadanie prowadzić kampanie wojenne całym oddziałem. World of Tanks stawia na indywidualną rozgrywkę, dzięki czemu gracz zyskuje bardziej dynamiczną i emocjonalną rozrywkę.

Sterowanie mechaniczną bestią jest proste, odbywa się przy pomocy standardowych klawiszy WSAD, dzięki czemu gracz koncentruje się głównie na akcji, nie musząc błądzić po klawiaturze w poszukiwaniu odpowiedniego mechanizmu sterującego. Zachwyca również grafika, która dość wiernie odwzorowuje szczegóły świata przedstawionego, a dzięki dużemu realizmowi plastycznemu sceny batalistyczne wywołują dreszcze na skórze. World of Tanks to jedna z najlepszych gier wojennych online, która łączy w sobie strategiczne planowanie z grą akcji o niewyobrażalnie dużym natężeniu emocji. Nie dziwi, że tytuł ten przyciąga tak dużą ilość graczy, którzy potrafią tracić wiele godzin podczas internetowych batalii. Gra ma jeszcze jeden atut. Jak każda gra online, nie wymaga konieczności instalowania, a żeby cieszyć się nią, wystarczy komputer z dostępem do internetu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ