Minimalizm to „klucz do sukcesu”, jeśli tylko chcemy cieszyć się wystrojem salonu, który jest zgodny z najnowszymi trendami światowej mody. Ponadczasowe, praktyczne rozwiązania idą jednak w parze z innowacyjnymi rozwiązaniami. Nie da się ukryć, że fani stylu nowoczesnego są jednocześnie zainteresowani wykorzystywaniem najnowszej technologii, które cechuje się pełną funkcjonalnością. Okazuje się, że właśnie taki może być również telewizor – sprzęt obecny w ponad 90% gospodarstw domowych w naszym kraju.

Warto postawić na jakość 4k UHD 

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem nowego odbiornika telewizyjnego, to z całą pewnością powinien postawić na technologię 4K UHD. To telewizory, które odtwarzają obraz o wysokiej rozdzielczości, nawet 4 razy wyższej niż te w technologii Full HD. Najlepszy telewizor UHD charakteryzuje się rozdzielczością wykorzystującą 3840×2160 pikseli. 

Gwarantuje to idealną jakość odbioru obrazu. Ten daje wrażenie trójwymiaru, doskonałej głębi. Obraz jest ostry, dokładny i wyrazisty w najmniejszym szczególe, a barwa wszystkich elementów optymalnie zbliżona do tej naturalnej. Teraz domowy telewizor dorównuje kinowym ekranom, a to wszystko dzięki technologii 4k uhd

Który smart tv uhd 4k będzie idealny w nowoczesnym wnętrzu? 

Wśród najnowocześniejszych odbiorników telewizyjnych, które gwarantują jakość odbioru obrazu w technologii 4k, można znaleźć również te, które ze względu na wygląd będą świetnie pasować do minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza. Pamiętajmy, że najlepszy telewizor uhd ma być jedynie dodatkiem, subtelną dekoracją. 

Przykładem właśnie takiego modelu jest The Frame, który działając, jest odbiornikiem TV w technologii 4K, ale po wyłączeniu zmienia się w obraz. Wszystko dlatego, że producent wgrał do niego kolekcję obrazów światowych artystów. Użytkownik ma również możliwość przesłania do jego pamięci własne zdjęcia, na przykład ze smartfona i ustawiać je jako tło, zgodnie z potrzebami aktualnego wystroju salonu. 

Najlepszy telewizor UHD, który będzie dekoracją salonu 

Chcąc odpowiedzieć na pytanie, który smart tv uhd 4k spisze się najlepiej w nowoczesnym centrum mieszkania, warto przyjrzeć się dodatkowym cechom najnowszych odbiorników. Wspomniany The Frame ma wymienne ramy, które można dopasować kolorystycznie do wystroju wnętrza. Posiada również specjalny wieszak, który umożliwia powieszenie go całkowicie płasko i to bez widocznych kabli. Dzięki temu wygląda zupełnie jak obraz czy ramka na zdjęcie z dbałością dobranym passe-partout. 

Liczą się również aspekty wizualne, które zauważyć można już po włączeniu odbiornika telewizyjnego. Jeśli miłośnik domowego kina nadal ma problem, który smart tv uhd 4k wybrać, powinien zwrócić uwagę właśnie na jego funkcjonalność. The Frame posiada sensor jasności. Oznacza to, że natężenie jasności obrazu dopasowane jest automatycznie w zależności od poziomu panującego w otoczeniu światła. Dzięki temu nic nie zakłóca odbioru wyrazistych barw.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ