Dzięki doładowaniu PlayStation Plus możemy uruchomić abonament dający nam szereg dodatkowych korzyści przy korzystaniu z konsoli. Teraz możemy wykupić go w jeszcze niższych cenach. Jak to zrobić?

PlayStation Plus to usługa dodatkowa oferowana właścicielom konsoli PlayStation takich jak PlayStation 3, PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. Obejmuje między innymi możliwość grania z innymi graczami przez internet, ale również pozwala na uzyskanie dostępu do dwóch gier za darmo każdego miesiąca, daje dodatkowe zniżki na gry oraz miejsce w wirtualnym dysku o przechowywania stanów zapisu gry. Na całym świecie z usługi korzysta ponad 31 milionów osób.

Jeśli także chcesz mieć abonament PlayStation Plus doładowanie można wykonać na kilka sposobów. Pierwszy z nich to wykupienie usługi przez internet w oficjalnym sklepie PS Store. Za abonament na miesiąc zapłacimy 33 złote, za 3 miesiące – 100 złotych, natomiast za cały rok 240 złotych. Do wykupienia doładowania będziemy potrzebowali karty, której dane wpisujemy on-line. Potem, gdy abonament będzie się kończył, odnowi się automatycznie, pobierając pieniądze z podpiętej karty.

Nie każdy chce lub może korzystać z takiej opcji doładowania. Problemem może być brak odpowiedniej karty albo niechęć do jej dodania – zdarzają się wycieki danych, dlatego możemy narazić się na poważne niebezpieczeństwo. Nie musimy jednak rezygnować z PlayStation Plus doładowanie możemy wykonać na inne sposoby.

Pierwsza opcja to wykupienie doładowania stacjonarnie – znajdziemy je w formie kart w sklepach z elektroniką, grami, niektórych hipermarketach i salonikach prasowych. Ceny doładowań są takie same jak w sklepie PS Store. Gdy chcemy zapłacić mniej, warto sprawdzić oferty on-line w serwisach z doładowaniami – dzięki nim możemy dostać doładowanie w cenie niższej od kilku do kilkudziesięciu złotych!

Aby mieć pewność udanej transakcji, warto dokładnie sprawdzić sprzedającego. Informacje na temat wiarygodności serwisów oferujących doładowania możemy znaleźć w sieci – wystraszy wpisać do wyszukiwarki nazwę serwisu wraz z dodaniem słowa „opinie”.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ