W jakie Gry Multiplayer Online lubisz grać?

Czy lubisz grać w gry multiplayerowe? Tak, wiemy… trudno tu odpowiedzieć jednoznacznie. Przecież tych gier, jest w naszym internecie mnóstwo, zarówno w kontekście rozrywki lokalnej, jak i sieciowej.

Które rodzaje gier multiplayer, najbardziej lubisz?

Lubisz grać w strategie rozwojowe? Lubisz patrzeć, jak rozwija się Twoja osada? Tak, owszem – może jest to dla wielu zadanie trudne i nużące, ale z pewnością nie dla Ciebie. Obserwujesz jak rozwija się Twoja gospodarka, poszerzają się Twoje możliwości… Wreszcie, spoglądasz jak rozwijają się Twoje siły wojskowe i jak coraz skuteczniej odpierają ataki na Twoją osadę. Czy to nie jest piękne?

A może wolisz szybszą akcję? Coś na wzór „drugowojennych strzelanek FPS”? Masz powody, żeby kochać ten rodzaj gier Multiplayer Online. Przecież tu tak dużo się dzieje. Wychodzisz z barki desantowej, przebiegasz kawałek drogi pod dosłownie morderczym ogniem wroga. Nagle stajesz za rogiem budynku latarni morskiej. Nad Tobą, góruje bunkier przeciwnika. Zastanawiasz się, jak obejść to zabezpieczenie, kiedy Twój kolega, rzuca obok ciebie granat dymny. Teraz już jesteś bezpieczny, przynajmniej na chwilę.

Ok, nie lubisz ani zbyt szybkiej akcji, ani też zbyt powolnych strategii. Tymczasem Gry Multiplayer Online, to również wyścigówki. Zamiast strzelać do swoich przeciwników, może lepiej zacznij się z nimi ścigać? Może jest to dość brutalna i bezpardonowa koncepcja, ale przecież do nikogo nie strzelasz 🙂 Odpalasz swój bolid, rozpędzasz się do ponad 300 kilometrów na godzinę, a tu nagle Twój znajomy, odpala układ nitro i wyprzedza Cię z ogromną prędkością. Być może teraz to Ty musisz „wąchać jego spaliny”. Przyjdzie jednak dzień, w którym sytuacja się odwróci na Twoją korzyść

Gry Multiplayer Online – w którą zagrasz?

Powyższe przykłady, opisaliśmy nie dlatego, żeby pochwalić się, jakie Gry Multiplayer Online znajdziesz na naszej stronie www.valhalla.pl. Nie, nie o to chodzi. Chcemy Ci jednak pokazać, że świat gier multiplayerowych jest bardzo rozbudowany.

Zanim więc powiesz „rozgrywka MMORPG jest do bani”, spróbuj rozegrać kilka starć z poziomu wirtualnej rzeczywistości. Spróbuj zagrać gry, w które lubisz grać. Grałeś kiedykolwiek w czołgi online? Nie? A lubisz gry traktujące o czołgach? Tak… No to zawsze jest okazja, by grać w takie właśnie Gry Multiplayer Online. Przecież w naszym rodzimym, polskim internecie, tego typu gier jest mnóstwo. Zobaczysz, że granie z prawdziwymi graczami (a nie z botami) to przyjemność.

To jak… zagrasz z nami w Gry Multiplayer Online?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ