Popularne gry akcji w Internecie

To, że w gry komputerowe grywa się dziś w dużej mierze w Internecie, nie jest już dla nikogo tajemnicą. Mowa tu zarówno o internetowych rozgrywkach pomiędzy użytkownikami konsoli, jak i o internautach korzystających z serwisów internetowych oferujących dostęp do rozgrywek różnego typu. Wśród tej drugiej grupy wyróżnić można kilka, a nawet kilkanaście głównych, bardzo popularnych tytułów.

Wśród nich wymienić należy na przykład grę o nazwie Deepolis. Gracz dowodzi w niej łodzią podwodną, której załoga musi stawić czoła niebezpieczeństwom morskich głębin. Fabuła akcji uwzględnia bowiem również toczoną właśnie wojnę. Udział w podmorskich pojedynkach pozwala na przeżycie wielu emocjonujących chwil oraz wzrost ducha rywalizacji. Po rejestracji w serwisie oferującym dostęp do tej gry wybierać można aż w około stu flotach łodzi podwodnych.

Ciekawym i nieco przewrotnym tytułem jest również darmowa gra internetowa Dino Storm. Jest to rozgrywka typu multiplayer, która przenosi swych graczy w świat nie tylko dinozaurów, ale także gorączki złota. Jest gra akcji połączona z elementami przygodowymi. Adresowana do użytkowników w różnych grupach wiekowych.

Innym popularnym tytułem w przestrzeni wirtualnej jest także gra o nazwie PokeLife. Nawiązuje ona bezpośrednio do bohaterów znanej z dawnych lat kreskówki Pokemon. Gracz staje się w niej trenerem wojujących ze sobą pokemonów. Fabuła tego typu poruszana jest zresztą także w wielu innych grach internetowych. Historia pokemonów nadal bowiem ma swoje rzesze zwolenników i miłośników.

Grą o nieco większej ilości elementów przemocy jest na przykład Prison Wars, w której gracz steruje bohaterem będącym osadzonym w więzieniu. Celem jest stworzenie własnego gangu, który będzie mógł brać udział w walkach wewnątrz więzienia. Gra adresowana do starszych graczy, ze względu na zawarte w niej liczne elementy przemocy.

Gry akcji online z www.valhalla.pl to jednak nie tylko przeglądarkowe gry, które wymagają rejestracji. Istnieje cała masa serwisów, które umożliwiają granie w dużo prostsze, tak zwane mini-gierki akcji. Poruszają one różnorodną tematykę i pozwalają na krótką, ale równie emocjonującą rozrywkę. Nie dziwi zatem ich stale rosnącą popularność. Stron internetowych umożliwiających dostęp do tego typu gierek jest bowiem współcześnie naprawdę bardzo wiele, wciąż powstają także nowe strony www poświęcone tej właśnie tematyce.

W gry akcji grywać można zatem na wiele sposobów, korzystając z wielu źródeł. Każdy powinien wybrać ten sposób, który najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ