Popularne gry zręcznościowe

Gry zręcznościowe należą zdecydowanie do najpopularniejszych gier komputerowych. Świadczy o tym przede wszystkim fakt, iż są one grupą najliczniej reprezentowaną wśród tytułów oferowanych przez bezpłatne serwisy internetowe, które umożliwiają dostęp do rozgrywek online. Są to proste rozgrywki, które ćwiczą refleks. Grywają w nie zarówno młodsi, jak i starsi. Fraza „gry zręcznościowe online” należy do jednej z najczęściej wpisywanych przez użytkowników Internetu na całym świecie. A wyniki, które oferują wyszukiwarki po wpisaniu tej właśnie frazy mogą przyprawić o zawrót głowy. Jakie są najpopularniejsze gry internetowe typu zręcznościówki?

Jedną z najczęściej wybieranych przez graczy gierek jest oczywiście słynna, żyjąca już także swoim życiem w świecie pop kultury, gra Angry Birds. Główni bohaterzy tej gierki, czyli charakterystyczne ptaszki w wielu kolorach widuje się nie tylko w samej rozgrywce, ale także na licznej ilości gadżetów. Ich wizerunek spotyka się na odzieży, kubkach, pościeli i całej gamie innego rodzaju gadżetów. Jest to gra zręcznościowa adresowana do wszystkich tych, którzy cenią nie tylko ciekawą rozrywkę, ale także dobrą i przyciągającą uwagę grafikę oraz sporą dawkę dobrego humoru.

Innym, niezwykle popularnym tytułem jest także na przykład rozgrywka polegająca na strzelaniu do kulek o tym samym kolorze. Powstało już całe mnóstwo gierek komputerowych, które opierają się na tym jakże prostym, ale jakże genialnym systemie. Ich twórcy dbają także o dodatkowe atrakcje oraz wiele poziomów trudności samej rozgrywki. Gierki typu Bubble Shooter adresowane są zarówno do dorosłych, jak i dzieci. Dodatkowym jej atutem jest także możliwość zapisywania osiąganych wyników w specjalnie do tego przygotowanych rankingach, dzięki którym gracze mogą porównywać swoje wyniki z innymi miłośnikami tej właśnie gierki.

Stałym uznaniem cieszą się także gierki, w której gracz za zadanie ma zaparkowanie samochodu lub przejechanie nim poprzez specjalny tor przeszkód. Pojazdy, którymi może sterować w tego rodzaju tytułach to oprócz standardowych aut osobowych, także monster trucki, auta ciężarowe, a nawet tiry. Nie brakuje także mniejszych pojazdów: motorów, a także choćby rowerów.

Gry zręcznościowe z www.valhalla.pl to również wiele tytułów, które pozwalają na wykonywanie całej masy ewolucji przy wykorzystaniu takich gadżetów, jak deskorolki, rowery i innego rodzaju mniejsze pojazdy. Gierki takie ćwiczą nie tylko zręczność, ale także – a może przede wszystkim – odpowiednio szybki refleks.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ