Rozwój technologiczny spowodował, że dziś do dyspozycji są nowoczesne rozwiązanie informatyczne. Z jednej strony dają one przewagę na rynku, ale z drugiej należy pamiętać, że konkurencyjne firmy również mają do nich dostęp. Czasem korzystanie z dobrodziejstw informatyki jest atutem, a czasem koniecznością.

Dziś każda firma, niezależnie od branży, w jakiej działa, ma do dyspozycji mnóstwo rozwiązań informatycznych. Począwszy od komputera do codziennej obsługi po zaawansowane dedykowane narzędzia. Im większa firma, tym więcej aspektów jej działalności, a w rezultacie większe potrzeby. Średnim firmom polecane jest rozwiązanie zwane zintegrowanym systemem informatycznym. To rodzaj oprogramowania, dzięki któremu można zarządzać wieloma obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wśród producentów takich systemów jest też firma Microsoft, które oferuje klientom biznesowym system Microsoft Dynamics NAV. Polscy przedsiębiorcy również mają do dyspozycji to rozwiązanie, a nabywa się je u dystrybutorów.

Microsoft Dynamics NAV pomaga prowadzić firmę

Średniej wielkości firmy, bo to im jest dedykowany system firmy Microsoft, są już na tyle duże, że zastosowanie systemu zarządzania znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie. Mało tego, odpowiednio zaimplementowane i prawidłowo wykorzystywane przyczyni się do zwiększenia produktywności, a to już z dużą dozą prawdopodobieństwa przełoży się na wyniki finansowe. Dostępne na polskim rynku oprogamowanie erpnav.pl jest zatem jednym z czynników, który z reguły skutkuje tym, że firma prosperuje o wiele lepiej.

Dzieje się tak między innymi dlatego, że system Microsoft Dynamics NAV obsługuje całość działań wykonywanych w danej firmie. Odpada wówczas problem niekompatybilności, a poszczególne elementy systemu współgrają ze sobą idealnie.

Oprogamowanie erpnav.pl na usługach firmy

System ten składa się wielu modułów, a każdy z nich przypisany jest do jednego z aspektów działalności firmy. Dostarczany przez firmę Microsoft system Microsoft Dynamics NAV obsługuje między innymi sprawy finansowe i płacowe, sprzedaż i marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, a także obsługę magazynów. Jest to rozwiązanie łączące w sobie planowanie zasobów przedsiębiorstwa, relacje z klientami, a także system dostaw i wiele innych.

Na terenie Polski oprogamowanie erpnav.pl jest dostępne u dystrybutorów, którzy oferują doradztwo, implementację i obsługę posprzedażową produktu. Każdy klient ma bowiem specyficzne potrzeby i do ich zaspokojenia konieczne jest dostosowanie systemu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ