Zombie jakich nie znałeś

Gry o zombie mają swoich wiernych fanów. Takich, którzy będą w nie grać, niezależnie od gatunku, rodzaju gry, czy świata przedstawionego. Motyw, który je przyciąga to po prostu zombie, które dziś na stałe wpisały się do popkultury. W końcu te bezmózgie istoty, których niesie po świecie żądza jedzenia, to wdzięczny temat do stworzenia filmów, książek, ale i gier, w które wszyscy będą uwielbiali grać.

Idealny wielbiciel gier o zombie

Uwielbiasz horrory? Lubisz wszystko, co związane z końcem świata? Taka tematyka jak post aponie jest ci obca, co więcej szczerze ją uwielbiasz? Lubisz czuć dreszczyk emocji? Nie boisz się grać po nocach w przerażające gry? Zabijanie krwiożerczych istot sprawia ci prawdziwą przyjemność i cię relaksuje? Jeśli na Każdy z nas, choć raz zetknął się w swoim życiu z motywem zombie. To silny popkulturowy motyw, który gdzieś tkwi z tyłu naszej głowy. Najpierw pojawiał się w wierzeniach plemiennych, potem znalazł swoje miejsce w świecie horroru. Na stałe.

Dziś nie wyobrażamy sobie gatunku horror bez motywów z zombie. W końcu stoją one zaraz obok innych znanych straszydeł, jakimi z pewnością są wampiry, wilkołaki, czy inne przerażające stwory. Zombie w ostatnich latach pobiły je jednak popularnością, bo nie tylko niezwykle często pojawiają się w książkach, filmach, ale także i grach! Te przerażające istoty, których głównym życiowym celem jest znalezienie źródła pożywienia, stały się popkulturowym straszydłem w ostatnich kilkunastu latach. Nic w tym dziwnego, bo w tej roli sprawdzają się naprawdę idealnie!

Zombie w grach

Zombie w grach to temat rzeka! Zazwyczaj pojawiają się w konwencji survivalu, horroru, ale także i gry przygodowej. Ich obecność nie ogranicza się tylko do utrudniania gry, czy eliminowania słabych graczy. O nie! One determinują świat, w którym toczy się gra. Przez ich obecność musimy dbać o zapasy leków, jedzenia, amunicji, oraz stale się przemieszczać. Do tego im więcej zombie, tym gorsze relacje między ludzkie. Nie da się ukryć, ale w nas wszystkich odzywa się pradawny instynkt, który każe nam tylko przetrwać. I to nie ważne za jaką cenę!

Gry zombie online

Osobną kategorią gry o zombie są gry o zombie online. Możemy w nich grać sami, bądź z grupą przyjaciół. Taki rodzaj gier nie ma szczególnych wymagań sprzętowych, oraz nie wymaga dużego nakładu finansowego, jak na przykład kupowanie konsoli do gier, czy zwykłych gier w formie płyt.

Gry zombie online z valhalla.pl to idealna rozrywka na każdy weekendowy wieczór. Tylko pamiętajcie, o tym by włączyć światło.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ