Rejestracja domen internetowych

Tworzenie stron internetowych nieodłącznie wiąże się z koniecznością pamiętania o takich kwestiach jak rejestracja domeny czy zakup hostingu. Warto zadbać również o to, aby nasza strona posiadała certyfikat bezpieczeństwa, który chroni nas oraz innych użytkowników strony, przed różnymi niebezpiecznymi sytuacjami, takimi jak np. wyciek danych osobowych.

Certyfikat bezpieczeństwa zwiększa zaufanie naszej strony w oczach użytkowników i wpływa korzystnie na jej renomę. Posiadanie takiego certyfikatu teoretycznie nie jest niezbędne do stworzenia strony, jednak obecne standardy zakładają, że każda strona powinna taki certyfikat posiadać.

Niezbędnymi rzeczami są jednak domena i hosting. Domena to nic innego jak nazwa naszej strony internetowej. Jest to fraza którą wpisujemy w przeglądarkę internetową, po to aby przenieść się w odpowiednie miejsce. Serwer hostingowy jest z kolei miejscem, w którym znajdują się wszystkie dane dotyczące naszej strony internetowej. Warto od samego początku zainwestować w chwytliwą domenę oraz dobry jakościowo hosting, który będzie posiadał dużą pojemność oraz certyfikat SSL.

Jeśli zastanawiasz się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, to bardzo ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się tanie domeny na kru.pl. Serwis ten oferuje dostęp do ogromnej bazy domen w bardzo korzystnych cenach. Dla przykładu, domeny z najpopularniejszym w naszym kraju rozszerzeniem .pl rozpoczynają się już od 9.89 zł za rok.

Domeny internetowe

Rejestracja domen internetowych w kru.pl przebiega bardzo sprawnie i szybko, ponieważ polega ona na zakupie domeny oraz połączeniu jej z serwerem hostingowym. Serwis kru.pl oprócz bogatej bazy dostępnych nazw oferuje również usługi z zakresu hostingu. Najtańszy hosting posiada pojemność 25 GB oraz wbudowany certyfikat bezpieczeństwa Let’s Encrypt, a jego cena nie przekracza 10 złotych za rok. Oprócz domeny i hostingu, za pośrednictwem serwisu kru.pl możemy również nabyć certyfikaty bezpieczeństwa z gwarancją niezawodności, w różnych wariantach cenowych.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ