Aplikacja protonmail

Internet jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie wynalazków na świecie. Jest to fakt, który nie powinien podlegać żadnej dyskusji. Wystarczy tylko spojrzeć na możliwości, które niesie ze sobą korzystanie z tego narzędzia.

Internet to nieograniczone źródło informacji, na dosłownie każdy temat. Mając dostęp do internetu, z każdego miejsca na ziemi możemy przeczytać informacje o tym, co dzieje się w naszym kraju oraz na świecie, poczytać o różnego rodzaju wydarzeniach historycznych czy posłuchać muzyki naszych ulubionych artystów. Ponadto internet zapewnia możliwość komunikowania się z innymi ludźmi, niezależnie od tego, w której części świata mieszkają.

Oprócz tego, dzięki internetowi mamy praktycznie nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy. Możemy bowiem zarabiać pieniądze, poprzez spekulację na rynkach finansowych czy inwestowanie w akcje. Możemy również zarabiać jako tzw. freelancerzy, czyli osoby, które podejmują różnego rodzaju zlecenia za pośrednictwem internetu. Do takich zleceń należy m.in. copywriting. Widzimy zatem, że internet daje nieograniczone możliwości, niemalże na każdej płaszczyźnie.

Warto mieć jednak świadomość tego, jakie wady niesie ze sobą korzystanie z internetu, a jest ich kilka. Najważniejszą z nich jest ryzyko utraty naszej prywatności w internecie. W związku z tym, wiele firm tworzy różnego rodzaju aplikacje, które oferują ochronę w tym zakresie. Jedną z takich aplikacji, jest aplikacja Protonmail. Jest to specjalna skrzynka pocztowa, która zapewnia możliwość wysyłania szyfrowanych wiadomości. W związku z tym praktycznie nie istnieje ryzyko, że nasze prywatne wiadomości wpadną w niepowołane ręce.

Protonmail to świetnie rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie prywatność w internecie. Jest to aplikacja stworzona w Szwajcarii, czyli w kraju, w którym zasady dotyczące prywatności w internecie są wyjątkowo surowe. Jeśli ktoś interesuje się kwestią prywatności, powinien zajrzeć na stronę https://techpolska.pl/protonmail-czy-warto/, aby poczytać o działaniu tej aplikacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ