ITH rozwija ofertę kolokacji dla przedsiębiorstw na terenie Polski

W pierwszych miesiącach 2023 roku ITH efektywnie rozbudowuje swoją ofertę usług kolokacyjnych, otwierając nowe przestrzenie w Warszawie i Katowicach. Obiekty te doskonale uzupełniają istniejące lokalizacje na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Zaawansowana infrastruktura światłowodowa ITH gwarantuje sprawne połączenia między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz przesyłanie danych.

Rozszerzenie naszej oferty kolokacji umożliwia lepsze zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw, które chcą dostosować swoją infrastrukturę sieciową do swoich wymagań. Oferujemy elastyczność, która pozwala na korzystanie z różnych lokalizacji jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — usługi telekomunikacyjne na najwyższym poziomie

ITH to innowacyjny dostawca usług telekomunikacyjnych dla firm, który oferuje szeroką gamę rozwiązań, takich jak: Internet, Internet dla firm, Internet światłowodowy, Internet biznesowy, kolokacja, wirtualna centrala telefoniczna, hosting domeny i budowa sieci.

 Firma została założona przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka, którzy wcześniej współpracowali przy tworzeniu innego operatora telekomunikacyjnego.

ITH od samego początku swojego istnienia dąży do oferowania najwyższej jakości usług, a równocześnie dba o przejrzystość oferty i uczciwe traktowanie klientów. Firma rozpoczęła swoją działalność na rynku w 2020 roku, oferując mieszkańcom Krakowa możliwość bezpłatnego przetestowania swoich usług przez prawie rok. Wszyscy uczestnicy tej promocji pozostali z ITH i przedłużyli swoje umowy.

W ciągu ostatnich lat ITH zrealizowało dwie rundy finansowania, dzięki którym udało się zbudować rozległą sieć na terenie całego kraju. Główne węzły sieciowe firmy znajdują się w miejscowościach takich jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, aglomeracja Śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń oraz Warszawa.

Dzięki doświadczeniu, wsparciu inwestorów oraz ciągłemu poszerzaniu oferty, ITH rozwija się dynamicznie, a usługi firmy cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. ITH zbudował również ogólnopolską sieć WAN dla SOLID MCG, co świadczy o ich profesjonalizmie i kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji.

ITH — IT, które wspiera rozwój Twojej firmy na każdym etapie

Niko Bałazy, CEO ITH, zaznacza, że: firma ITH jest jednym z nielicznych dostawców usług IT, które koncentrują się na rynku biznesowym i potrafią dostosować się do dynamicznych potrzeb klientów, stale się rozwijając.

ITH współpracuje z ponad 10 000 klientów, wśród których są takie firmy jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games.

Firma ITH oferuje swoim klientom kompleksowe usługi IT, w tym:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting oraz domeny.
 • Instalacje niskoprądowe i wewnętrzne sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

ITH realizuje także projekty związane z przygotowywaniem instalacji sieciowych oraz usług dostępu do Internetu dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku oraz centra handlowe ATUT w całej Polsce.

Jakub Jedynak podkreśla, że: ITH koncentruje się na kompleksowej obsłudze IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast rywalizować z nimi.

Usługi oferowane przez ITH można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

Projekt ITH Ready to inicjatywa mająca na celu podłączanie biurowców na terenie całej Polski do sieci ITH Net. Dzięki temu zarówno najemcy, jak i właściciele (oraz zarządcy budynków) mogą liczyć na:

 • Ujednolicenie i porządkowanie infrastruktury budynkowej.
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatne korzystanie z podstawowego i zapasowego łącza.

ITH prowadzi działalność na terenie całego kraju, a główne biura spółki mieszczą się w Warszawie i Krakowie. W planach długoterminowych ITH przewiduje otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ