Naprawa iPhone'a

Każdemu z nas może przydarzyć się niefortunna sytuacja, w której przewrócimy się, czy to idąc, czy też jadąc na rowerze. Często, oprócz niewielkich zadrapań, nie ponosimy z tego tytułu większych konsekwencji i już po paru minutach zapominamy o całym zdarzeniu – w końcu nic złego się nie stało. Chyba jednak każdy z nas może się odnieść do sytuacji, w której taki wypadek przytrafił się nie nam, ale naszemu telefonowi. Nie trudno bowiem o to, by wypadł nam z rąk, czy też wyślizgnął się z kieszeni, gdy nawet nie jesteśmy tego świadomi. Pół biedy, jeśli urządzenie spadło z niezbyt dużej wysokości na, na przykład, miękki dywan.

Często nawet upadek na podłogę kończy się brakiem konsekwencji dla telefonu. Co jednak, gdy nasz telefon upadnie nam na chodnik, kiedy idziemy ulicą? Do takiej sytuacji może się zapewne odnieść wielu, którzy choć raz szli, nie patrząc przed siebie, lecz w ekran smartfona. Po upadku, nim podniesiemy urządzenie, dostajemy czegoś w rodzaju mini-zawału, a nasza wyobraźnia już widzi, że konieczna będzie wymiana szybki w iPhone, lub nawet kupno nowego telefonu. Tych kilka sekund, nim podniesiemy urządzenie, bywa często wiecznością, a my, przyzwyczajeni do swojego telefonu, nie chcemy nawet myśleć, że coś mogłoby mu się stać. Wypadki chodzą jednak nie tylko po ludziach, ale też po urządzeniach takich, jak smartfony. Na szczęście, gdybyśmy naprawdę bardzo nie chcieli rozstawać się z naszym dotychczasowym kompanem, naprawa Apple w applefix.pl to bułka z masłem, a również i baterie do Iphone’ów tam znajdziemy. Jeśli zaś posiadamy inne urządzenie, to również nie będzie problemem znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym za niewielkie pieniądze uda nam się naprawić zbity ekran bądź też plecki w smartfonie. Możemy jednak spróbować zastosować się do zasady „lepiej zapobiegać, niż leczyć”, bo ta ma sens także, jeśli chodzi o nasze telefony!

Jeśli nie chcemy ryzykować ich stłuczenia bądź kompletnego zniszczenia po niefortunnym wypadku, warto już na starcie, po zakupie telefonu, zainwestować w jego ochronę. Ta jest, tak naprawdę, banalna. Wystarczy kupić szkło hartowane lub folię, dedykowaną dla ekranu konkretnego modelu, a całe urządzenie zabezpieczyć futerałem lub etui. Te są bardzo modne i łatwo dostępne dosłownie w każdym sklepie, dlatego zdobycie etui trafiającego w nasz gust nie powinno stanowić specjalnie trudnego wyzwania. Jeżeli natomiast model naszego telefonu jest nowy lub rzadziej spotykany, odpowiednie akcesoria do niego znajdziemy w internecie.

Polecany serwis urządzeń Apple: https://applefix.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ