Ochrona dla Samsung Galaxy A12

0
1073

Kupująć nowy telefon, taki jak na przykład Samsung Galaxy A12 większość zastanawia się jak o niego zadbać, by jak najdłużej jego wygląd pozostał nienaruszony. Dlatego też równolegle warto pomyśleć o zakupie dedykowanego etui ochronnego.

Nie każdy chce zakrywać oryginalny design telefonu, ale i na to na szczęście jest rozwiązanie. Mianowicie przeźroczysta nakładka na tył, która będzie ochronić boki i tył naszego smartfona nie zmieniając przy tym znacząco jego wyglądu.

Pozostając w temacie nakładek na tył to wybór tutaj jest całkiem spory. Jednokolorowe, z wzorami, brokatowe itp. Najczęściej wykonane są one z elastycznych materiałów, które dopasowuję się do kształtu obudowy. Nie zwiększają przy tym odczuwalnie wymiarów telefonu. Wyjątkiem są tutaj pokrowce pancerne, które wykonane są z solidniejszych tworzyw zapewniających ochronę telefonu nawet w nieco bardziej ekstremalnych warunkach. Bez względu na to czy jest to case pancerny czy etui silikonowe nie ograniczają one w żaden sposób funkcjonalności telefonu.

Plecki stanowią odpowiednią ochronę dla boków i tyłu urządzenia.

Plecki

Jeżeli komuś zależy na tym, by Galaxy A12 był zabezpieczony w całości, czyli nie tylko boki i tył ale także ekran to tutaj dobrym rozwiązaniem będą futerały z klapką. Telefonu umieszcza się w specjalnych ramkach, które utrzymują go w środku. Takie kabury oprócz funkcji ochronnych dodatkowo mogą posłużyć jako podstawka (to rozwiązanie posiadają pokrowce otwierane do boku). Etui po wewnętrznej stronie klapki często posiadają także niewielkie kieszonki do przechowywania banknotów czy kart płatniczych. Podobnie jak w nakładkach również tutaj może być spory wybór pod względem kolorystyki czy materiałów z których są wykonane. Odpowiednio wykonane wycięcia na aparat oraz przyciski, złącza systemowe czy też głośnik pozwalają na wygodne korzystanie z telefonu bez konieczności wyjmowania go za każdym razem z pokrowca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ