Komputery poleasingowe zaskarbiają sobie coraz więcej zwolenników. Temat jednak nadal nie jest tak powszechnie znany, jak mogłoby się wydawać. Powiemy Ci, na co zwrócić uwagę przy kupnie takiego sprzętu i dlaczego, to takie opłacalne.

Cena to największy atut

Cena sprzętów poleasingowych jest jednym z największych atutów, który zjednuje sobie wielu fanów. Decydując się na zakup laptopa poleasingowego można znaleźć sprzęt dobrej jakości nawet do 70% taniej. To bardzo kuszące i wcale nie oznacza, że jego jakość będzie gorsza. Wszystko przez to, że komputery tracą bardzo dużo na swej wartości już przy odpakowaniu oraz miesiąc czy dwa użytkowania.  Wszystko przez stale zmieniające się trendy w świecie nowoczesnych technologii. To one sprawiają, że to, co jest innowacyjne dziś, jutro staje się przestarzałe.

Komputery poleasingowe a marki 

Jeżeli zależy Ci na kupnie sprzętu znanej marki, nie mogłeś trafić  lepiej. Sprzęty poleasingowe charakteryzują uznane marki, ponieważ najczęściej wykorzystuje się je do pracy w renomowanych firmach. Laptopy i komputery są dedykowane pracownikom niższej oraz wyższej kadry, takiej jak managerowie, dyrektorzy czy prezesi. Właśnie dlatego możesz bez problemu zdobyć tablet Apple’a, laptop Lenovo czy monitor LG w bardzo dobrej cenie. 

Niskie zużycie sprzętu 

Komputery w firmach z reguły nie są wykorzystywane w 100%. Używa się ich do obsługi pakietu Microsoft Office, przygotowywania prezentacji czy usprawnienia komunikacji w firmie. To sprawia, że ich zużycie jest niskie i taki sprzęt spokojnie posłuży Ci przez lata. Żeby upewnić się co do stanu laptopa lub tableta, porozmawiaj o tym ze sprzedawcą. W ten sposób upewnisz się co do przeszłości sprzętu, zyskując gwarancję, że spełnia on Twoje oczekiwania. 

Poleasingowa niezniszczalność 

Nie każdy o tym wie, ale komputery brane w leasing przed duże i małe przedsiębiorstwa są klasy biznes. Oznacza to, że wykonuje się je z materiałów wyższej klasy od tych, przeznaczonych na rynek konsumencki. W praktyce są one dzięki temu bardziej odporne na wstrząsy, upadki czy ewentualne zalania, chociaż tego ostatniego lepiej w żadnym wypadku nie sprawdzać bez potrzeby. Komputery poleasingowe mają również wbudowane systemy zabezpieczające, jakich nie dostanie się normalnie. Mogą to być np. skanery na linie papilarne w celu zwiększenia poczucia prywatności użytkownika. Widzisz więc, że niskim kosztem możesz zdobyć naprawdę dobry, oryginalny sprzęt z wieloma praktycznymi rozwiązaniami. Teraz wystarczy, że cierpliwie poobserwujesz rynek, a z pewnością uda Ci się znaleźć coś idealnego dla Ciebie. 

Zobacz ofertę na poleasingowe komputery i monitory w PCLider.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ